Strona główna

Kontakt:

Mariola
Drąg-Bylica
12 448-11-47

Data publikacji:

2016-11-24

Aktualizacja:

2016-11-28

Odsłon:

431

Nr informacji:

13662

Wręczenie odznaczeń państwowych małopolskim Nauczycielom i Pracownikom Oświaty


W dniach 22-24 listopada 2016 roku odbyły się uroczyste spotkania z okazji wręczenia odznaczeń państwowych przyznanych w 2016 roku Nauczycielom i Pracownikom Oświaty:
  • Krzyża Zasługi nadanego za ofiarną działalność publiczną, za ofiarne niesienie pomocy i działalność charytatywną,
  • Medalu za Długoletnią Służbę nadanego za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa.

W województwie małopolskim w bieżącym roku zostało uhonorowanych 318 osób. Ponadto zostały wręczone Medale Komisji Edukacji Narodowej osobom, które nie odebrały odznaczenia podczas uroczystych spotkań z okazji Dnia Edukacji Narodowej w październiku br.
 
Uroczyste spotkania odbyły się:
  1. 22 listopada – w Regionalnym Ośrodku Doliny Karpia w Zatorze z udziałem Pana Józefa Pilcha Wojewody Małopolskiego i Pani Barbary Nowak Małopolskiego Kuratora Oświaty.
  2. 23 listopada – w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim Delegatura Urzędu w Tarnowie z udziałem Pana Piotra Ćwika Wicewojewody Małopolskiego i Pani Haliny Cimer Małopolskiego Wicekuratora Oświaty.
  3. 24 listopada – w Kuratorium Oświaty w Krakowie z udziałem Pana Piotra Ćwika Wicewojewody Małopolskiego i Pani Barbary Nowak Małopolskiego Kuratora Oświaty.
 
Lista odznaczonych:

http://www.kuratorium.krakow.pl/index?ac=111&id=13379
 
Wręczenie odznaczeń państwowych małopolskim Nauczycielom i Pracownikom Oświaty

Projekt i wykonanie: Sebastian Sowiński